Jak umówić pierwszą wizytę?

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z mojej pomocy psychologicznej zachęcam do kontaktu mailowego (pod adresem: kontakt@maciejjarzebski.pl) lub telefonicznego (pod numerem: +48 883 377 771). Przed umówieniem pierwszej wizyty zachęcam również do zadawania wszelkich pytań. Sprawdzam wiadomości e-mail dwa razy dziennie, od poniedziałku do piątku.

Dbam o Twoją prywatność. Treść naszej korespondencji i Twoje dane osobowe są poufne. Pilnuję tego, by pozostały bezpieczne i nie trafiły w niepowołane ręce. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Kto może skorzystać z mojej pomocy?

Specjalizuję się w terapii osób dorosłych. To znaczy, że mojej pomocy mogą skorzystać wszystkie osoby, które ukończyły 18 lat i mają zdolność do czynności prawnych.

Ile trwa wizyta?

Sesja terapii indywidualnej trwa 75 min. Zaczyna i kończy się punktualnie o wyznaczonej godzinie. W przypadku spóźnienia Pacjenta, czas spotkania nie zostaje przedłużony.

Gdzie i kiedy odbywają się wizyty?

Obecnie przyjmuje moich Pacjentów w Warszawie przy ulicy Żurawia 6/12. Jest to miejsce spełniające standardy niezbędne do odbycia sesji.

Czy wizyty mogą odbywać się w formie zdalnej?

Tak. Często moi Pacjenci korzystają z tego rozwiązania przy pierwszej wizycie lub w sytuacji nagłego zdarzenia życiowego, kiedy potrzebna jest pilna interwencja kryzysowa. Natomiast odradzam, aby była to jedyna forma wizyt w przypadku korzystania z terapii EMDR. W celu zmaksymalizowania skuteczności mojej pomocy (i ze względu na specyfikę terapii EMDR) wizyty powinny odbywać się również w formie spotkań indywidualnych.

Cennik

Sesja indywidualna220 PLN
Sesja zdalna170 PLN

Kontakt w nagłych sytuacjach

Konsultacje psychologiczne w nagły wypadkach zależą od mojej dyspozycyjności. Jeśli nie odbieram, a pilnie potrzebujesz pomocy psychologicznej, zadzwoń na darmową linię wsparcia dla osób w sytuacji kryzysu pod numerem: 800 70 2222, a w razie zagrożenia życia pod numer alarmowy: 112.